SKU: UP534J000-S11
Dostępność: W magazynie
113,28zł 152,92zł

Dostępne opcje

UpCircle SAFETY RAZOR - Maszynka do golenia - -

Materiał i wskazówki pielęgnacyjne :
O produkcie
Maszynka do golenia UpCircle bez metalu, chromu i plastiku, do twarzy i ciała, zapewnia gładkie golenie bez wysypki. W zestawie dwa dodatkowe ostrza. Tylko dla osób powyżej 21. roku życia.
Zastosowanie
Odkręć uchwyt od dwuczęściowej głowicy i włóż ostrze. Bezpiecznie przymocuj. Zwilż golone miejsce i w razie potrzeby użyj olejku lub żelu do golenia. Trzymaj maszynkę przy skórze pod małym kątem. Nie wywieraj nacisku. Delikatnie przytrzymaj uchwyt i pozwól, aby ciężar główki przesunął się po skórze. Golenie należy rozpocząć powoli i ostrożnie od krótkich, lekkich pociągnięć w kierunku wzrostu włosów.
Dla kogo
Przeciwdziałanie: Przebarwienia
Szczegóły produktu
Uwaga: Ta golarka nie jest przeznaczona do użytku przez osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych lub bez doświadczenia i wiedzy, chyba że są one nadzorowane przez osobę odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo lub zostały poinstruowane w zakresie korzystania z golarki i jej akcesoriów. Zachowaj szczególną ostrożność podczas używania tej maszynki do golenia i obsługi ostrzy. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania i zasięgnąć porady lekarza.
Waga: 300 g
Numer produktu: UP534J000-S11

Szczegóły produktu :
Najważniejsze informacje
Wegański
Wolny od składników pochodzenia zwierzęcego

Rozmiar i krój :